• Norma PC Dripline 100 m 17-2l/h-30 kapkovací potrubí

Norma PC Dripline 100 m 17-2l/h-30 kapkovací potrubí

Kapková závlaha Norma PC Dripline. Ideální pro bodovou závlahu půdopokryvných rostlin, hustou výsadbu, keře, živé ploty, stromy a další aplikace. Velmi pružné potrubí umožňuje rychlou a snadnou instalaci. Patentovaná konstrukce vestavěných kapkovačů s vysokou odolností proti nečistotám. Pokročilá konstrukce kompenzačního prvku umožňuje delší linky potrubí oproti konkurenčním výrobkům. Potrubí je možné spojovat tvarovkami rain Bird “Lock type”, nástrčnými tvarovkami pro potrubí XFF dripline a dalšími nástrčnými tvarovkami pro potrubí 17mm.


Kapkovací potrubí s kompenzací tlaku v rozmezí 0,6-4,0 bary

Průtok 2,1 litru za hodinu / 1 kapkovač

Spon 30 cm (na objednávku pak i 40cm a 50cm spon)

Vnější průměr 17mm, vnitřní průměr 13,6mm, tl. stěny 1,20mm

Hnědá barva - prakticky neviditelné v mulčovací vrstvě

Doporučujeme úchyty po 1-2 m (EUROHOOK)


Požadovaný stupeň filtrace 125 mikronů

Maximální délka při vodorovném terénu a vstupním tlaku 4,0 atm je 147m na jednu linku

Dodáváno v 100m rolích

KAPKOVACÍ POTRUBÍ DRIPLINE XF Odolné dvouvrstvé kapkovací potrubí s kompenzací tlaku a novou moderní koncepcí vestavěných kapkovačů. Nejflexibilnější potrubí na trhu se zvýšenou odolností. ■ Ideální pro bodovou závlahu půdopokryvných rostlin, hustou výsadbu, keře, živé ploty, stromy a další aplikace. ■ Velmi pružné potrubí umožňuje rychlou a snadnou instalaci. ■ Patentovaná konstrukce vestavěných kapkovačů s vysokou odolností proti nečistotám. ■ Pokročilá konstrukce kompenzačního prvku umožňuje delší linky potrubí oproti konkurenčním výrobkům. VLASTNOSTI • Snadná instalace - Unikátní vlastnosti materiálu potrubí poskytují výrazně vyšší pružnost a ohebnost, a tím i menší poloměry zakřivení při instalaci potrubí, což umožňuje zmenšit počet tvarovek i zajišťovacích bodců. Instalace je tak rychlejší a jednodušší. - Rozvinování cívky s potrubím je díky pružnému materiálu snazší a rychlejší. - K dispozici jsou různé spony kapkovačů, což umožňuje zvolit provedení podle potřeby konkrétní aplikace. - Spojování potrubí pomocí tvarovek Dripline XF i ostatních 17mm spojek. - Při instalaci pod úrovní zeminy se doporučuje použití zavzdušňovacích/ odvzdušňovacích ventilů. • Vysoká odolnost a životnost - Síla stěny 1,2mm. Maximální odolnost proti mechanickému poškození a deformacím. - Dvouvrstvá konstrukce potrubí (hnědá horní vrstva a černá vnitřní vrstva) poskytuje nadstandardní odolnost vůči mechanickým i chemickým vlivům, poškození ultrafialovým zářením a eliminuje tvorbu zelených řas uvnitř potrubí. • Spolehlivost - Konstrukce kapkovačů s kompenzací tlaku zajišťuje konzistentní průtok po celé délce potrubní linky a tedy vysokou rovnoměrnost výtokového množství bez ohledu na sklon terénu.

Norma PC Dripline 100 m 17-2l/h-30 kapkovací potrubí

  • Výrobce: Rain Bird
  • Kód výrobku: Norma Dripline 100 m
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 860,00 Kč s DPH
Podobné výrobky

Norma PC Dripline 100 m 17-2l/h-30 kapkovací potrubí
Rain Bird XFF Coup 17mm spojka pro kapkovou závlahu
Rain Bird XFF 17mm koleno pro kapkovou závlahu
Rain Bird XFF Tee 17mm t-kus pro kapkovací závlahu
Rain Bird XFF Fitinstool nástroj pro XFF 17mm tvarovky
Rain Bird XFD 1m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí 1m
Zemní úchyt PDL pro kapk. potrubí 16 mm - černý

Tagy: Rain Bird XFD 100m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí, Rain Bird XFD, 100m, 17, 2l/h, 33, kapkovací potrubí, kapkovací, potrubí, Rain Bird, cena, ceny