Ovládací jednotka Rain Bird ESP-Me LNK Wi Fi Ready pro 4 sekce 230V vnitřní možno rozšířit na 4-22sekcí

Kombinovaná modulární ovládací jednotka pro 4 sekce 230V vnitřní možno rozšířit na 4-22sekcí

Modulární ovládací jednotka RAIN BIRD ESP-MeNová jednotka RAIN BIRD® ESP-Me vychází z velmi rozšířené jednotky ESP Modular a stejně tak jako ona je založena na koncepci ovládání Extra Simple Programming s velmi jednoduchým a zároveň flexibilním nastavováním a ovládáním. Je doplněna o celou řadu nových funkcí s osvědčeným modulárním konceptem, který umožňuje snadné rozšiřování kapacity jednotky až na 22 sekcí.


Jednotka se výborně hodí pro všechny typy aplikací od malých systémů na zahradách až po rozsáhlé systémy v parcích, komerčních areálech a sportovních komplexech. Přídavné rozšiřovací moduly s kapacitou 3 a 6 sekcí snadno rozšíří základní kapacitu 4 sekce až na 22 sekcí. Nabízí tak flexibilní a ekonomické řešení jak pro instalační firmu tak rovněž pro koncového uživatele.


Technický popis:


Modely:ESP4ME:

4 sekční základní model 230V/50Hz Evropa


Technické parametry:

Doba zavlažování: 1 minuta až 6 hodin

Procentuální nastavení Programů Seasonal Adjust; 5% to 200%

Maximální provozní teplota: 65°C

Elektrické specifikace:

Vstupní napětí: 230/240 VAC ± 10%, 50Hz

Výstupní napětí: 25.5 VAC 1A

Samostatný vstup na hlavní ventil/relé spouštění čerpadla

Provozní napětí: 24VAC 50Hz

Max. spínací proud cívky: 11VA

Max. přídržný proud cívky: 5VA

Záložní napětí není třeba. Nevymazatelná paměť trvale uchovává programovací data a lithiová baterie s 10ti letou životností uchovává nastavení času a data v období bez napájení el. energií.

Certifikace:

UL, cUL, CE, CSA, C-Tick, FCC Part 15b, WEEE, S-Mark, IP24

Rozměry:

Šířka: 272 mm

Výška: 195 mm

Hloubka: 112 mm


Přednosti:


Podrobné závlahové programy

Koncepce programování Extra Simple Programming umožňuje flexibilní nastavení jednotky přesně podle požadavků zavlažovaných ploch. Nastavování jednotky je snadné a rychlé, veškeré změny lze provádět velice jednoduše.

Jeden typ jednotky pro všechny typy instalací 

Díky vysoké kapacitě jednotky lze snadno jeden typ jednotky používat téměř pro všechny typy běžných instalací. Pracovníci údržby i technici montážních firem tak mohou využívat unifikovaného konceptu, na každé instalaci budou pracovat se stejným typem ovládací jednotky. Servis i programování je tak jednodušší a rychlejší, stejně tak jako případné zvyšování kapacity jedntek díky moderním rozšiřovacím modulům pro 3 a 6 sekcí.

Funkce Delay WateringV případě deštivého počasí lze velmi snadno odložit spouštění automatických programů až o 14 dní Funkce odloženého zavlažování Delay Watering automaticky po uplynutí nastaevného počtu dní opět aktivuje závlahové programy nastavené v jednotce.

Překlenutí čidla srážek dle jednotlivých sekcí

Vynikající funkce, užitečná v případech, kdy některé sekce zavlažují plochy umístěné pod zastřešením, skleníky, atria či patia s omezeným přístupem přirozených srážek. Tyto sekce pak nebudou brát ohled na stav globálního čidla srážek.

Sezónní nastavení % dle jednotlivých Programů

Upravujte dobu závlahy rychle a snadno pro jednotlivé Programy tak, jak se mění počasí. Veškeré zavlažovací časy v Programu tak lze jednodušše snížit až na 5% nastavených hodnot a nebo je naopak prodloužit až na 200% (dvojnásobek nastavených hodnot). Lze nastavit pro všechny Programy současně a nebo zvolit úpravu pouze pro jednotlivý Program.

Kalkulátor celkové doby zavlažování dle Programu

Vypočtěte si celkový čas zavlažování pro konkrétní nastavený Program. Můžete si tak snadno ověřit, že závlahový program dokončí závlahu dříve, než se rodina probudí a nebo si můžete snadno zajistit že čerpadlo závlahy bude pracovat v období se sníženou sazbou elektrické energie. Velmi praktická funkce.

Kontrola kabelového vedení a cívek/diagnostika chyb v programování 

Jednotka ESP-Me vizuálně signalizuje většinu problémů s programováním nebo problémy vzniklé na kabelovém vedení mezi jednotkou a elektroventily resp. cívkami ventilů. Signalizace je doprovázena hlášením na displeji.

Spuštění zavlažování jedním tlačítkem

Potřebujete jednoduchý způsob jak rychle spustit závlahu mimo nastavené časy ? ESP-Me umožňuje spustit závlahu stiskem jediného tlačítka. V pozici AUTO pouze stiskněte a přidržte pravé tlačítko s kapkou! A je to.

Funkce Contractor Default™

Ztratili jste se v programovacích funkcích a rádi by jste obnovili základní nastavení od instalační firmy? S funkcí Contractor Default™ rychle vyvoláte toto nastavení a opravíte tak bez problémů chybně nastavené parametry programů... A pouze ve dvou krocích.

Moderní, uživatelsky příjemný vzhled jednotky v Rain Bird konceptu.

Jasné barvy s přehlednými ikonami, jednoduchý otočný ovladač, snadno čitelný displej s množstvím užitečných informací. K tomu legendární programování ESP Extra Simple Programming vyhlášená kvalita a spolehlivost produktů Rain Bird.

3 ROKY ZÁRUKA !Ovládací jednotka Rain Bird ESP-Me pro 4 sekce 230V vnitřní možno rozšířit na 4-22sekcí,  Ovládací jednotka Rain Bird ESP, Ovládací jednotky Rain Bird, Ovládací jednotky, Ovládací, jednotky, senzoru srážek, Rain Bird, cena, ceny

Ovládací jednotka Rain Bird ESP-TM2 LNK Wi Fi Ready 230V

  • Výrobce: Rain Bird
  • Kód výrobku: Rain Bird ESP-TM2 LNK Wi Fi Ready
  • Dostupnost: Na skladě
  • 6 045,00 Kč s DPH


Dostupné možnosti
Podobné výrobky

Automatické čidlo srážek Rain Bird RSD-BEX

Automatické čidlo srážek Rain Bird RSD-BEX

1 441,50 Kč s DPH 1 953,00 Kč s DPH

Elektromagnetický ventil Rain Bird 100-DV 24V 1" 24V AC solenoid
Rain Bird WR2-RFC-868 bezdrátové čidlo srážek
Rain Bird Lnk Wi Fi Modul

Rain Bird Lnk Wi Fi Modul

4 557,00 Kč s DPH 6 882,00 Kč s DPH

Ovládací jednotka Rain Bird ESP-TM2 LNK Wi Fi Ready 230V
Ovládací jednotka Rain Bird ESP-TM2 LNK Wi Fi Ready 230V
Ovládací jednotka Rain Bird ESP-TM2 LNK Wi Fi Ready 230V
Ovládací jednotka Rain Bird ESP-TM2 LNK Wi Fi Ready 230V

Tagy: Ovládací jednotka Rain Bird ESP-Me pro 4 sekce 230V vnitřní možno rozšířit na 4-22sekcí, Ovládací jednotka Rain Bird ESP, Ovládací jednotky Rain Bird, Ovládací jednotky, Ovládací, jednotky, senzoru srážek, Rain Bird, cena, ceny