Rain Bird XFD 1m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí 100m

Kapková závlaha Rain Bird. Ideální pro bodovou závlahu půdopokryvných rostlin, hustou výsadbu, keře, živé ploty, stromy a další aplikace. Velmi pružné potrubí umožňuje rychlou a snadnou instalaci. Patentovaná konstrukce vestavěných kapkovačů s vysokou odolností proti nečistotám. Pokročilá konstrukce kompenzačního prvku umožňuje delší linky potrubí oproti konkurenčním výrobkům. Potrubí je možné spojovat tvarovkami rain Bird “Lock type”, nástrčnými tvarovkami pro potrubí XFF dripline a dalšími nástrčnými tvarovkami pro potrubí 17mm.


Kapkovací potrubí s kompenzací tlaku v rozmezí 0,6-4,0 bary

Průtok 2,3 litru za hodinu / 1 kapkovač

Spon 33 cm (na objednávku pak i 40cm a 50cm spon)

Vnější průměr 17mm, vnitřní průměr 13,6mm, tl. stěny 1,20mm

Hnědá barva - prakticky neviditelné v mulčovací vrstvě

Doporučujeme úchyty po 1-2 m (EUROHOOK)


Požadovaný stupeň filtrace 125 mikronů

Maximální délka při vodorovném terénu a vstupním tlaku 4,0 atm je 147m na jednu linku


KAPKOVACÍ POTRUBÍ DRIPLINE XF Odolné dvouvrstvé kapkovací potrubí s kompenzací tlaku a novou moderní koncepcí vestavěných kapkovačů. Nejflexibilnější potrubí na trhu se zvýšenou odolností. ■ Ideální pro bodovou závlahu půdopokryvných rostlin, hustou výsadbu, keře, živé ploty, stromy a další aplikace. ■ Velmi pružné potrubí umožňuje rychlou a snadnou instalaci. ■ Patentovaná konstrukce vestavěných kapkovačů s vysokou odolností proti nečistotám. ■ Pokročilá konstrukce kompenzačního prvku umožňuje delší linky potrubí oproti konkurenčním výrobkům. VLASTNOSTI • Snadná instalace - Unikátní vlastnosti materiálu potrubí poskytují výrazně vyšší pružnost a ohebnost, a tím i menší poloměry zakřivení při instalaci potrubí, což umožňuje zmenšit počet tvarovek i zajišťovacích bodců. Instalace je tak rychlejší a jednodušší. - Rozvinování cívky s potrubím je díky pružnému materiálu snazší a rychlejší. - K dispozici jsou různé spony kapkovačů, což umožňuje zvolit provedení podle potřeby konkrétní aplikace. - Spojování potrubí pomocí tvarovek Dripline XF i ostatních 17mm spojek. - Při instalaci pod úrovní zeminy se doporučuje použití zavzdušňovacích/ odvzdušňovacích ventilů. • Vysoká odolnost a životnost - Síla stěny 1,2mm. Maximální odolnost proti mechanickému poškození a deformacím. - Dvouvrstvá konstrukce potrubí (hnědá horní vrstva a černá vnitřní vrstva) poskytuje nadstandardní odolnost vůči mechanickým i chemickým vlivům, poškození ultrafialovým zářením a eliminuje tvorbu zelených řas uvnitř potrubí. • Spolehlivost - Konstrukce kapkovačů s kompenzací tlaku zajišťuje konzistentní průtok po celé délce potrubní linky a tedy vysokou rovnoměrnost výtokového množství bez ohledu na sklon terénu.

Rain Bird XFD 1m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí 100m

  • Výrobce: Rain Bird
  • Kód výrobku: Rain Bird X35201MX LDQ0806100
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 813,50 Kč s DPH
  • 1 395,00 Kč s DPH
Podobné výrobky

Mikropotrubí 5,5 x 3,0 mm. cena uvedena za 1 m
Mikrotvarovky t-kus 4 mm

Mikrotvarovky t-kus 4 mm

3,72 Kč s DPH

Mikrozátka nástrčná 4 mm.
AZUD FILTERS 130 mikronů, PN8 DISKOVÝ
Zemní úchyt konce potrubí 3-4-5-6-7 mm.

Tagy: Rain Bird XFD 1m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí, Rain Bird XFD, 1m, 17, 2l/h, 33, kapkovací potrubí, kapkovací, potrubí, Rain Bird, cena, ceny