Rain Bird XFD 1m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí 1m

Kapková závlaha Rain Bird. Ideální pro bodovou závlahu půdopokryvných rostlin, hustou výsadbu, keře, živé ploty, stromy a další aplikace. Velmi pružné potrubí umožňuje rychlou a snadnou instalaci. Patentovaná konstrukce vestavěných kapkovačů s vysokou odolností proti nečistotám. Pokročilá konstrukce kompenzačního prvku umožňuje delší linky potrubí oproti konkurenčním výrobkům. Potrubí je možné spojovat tvarovkami rain Bird “Lock type”, nástrčnými tvarovkami pro potrubí XFF dripline a dalšími nástrčnými tvarovkami pro potrubí 17mm.


Kapkovací potrubí s kompenzací tlaku v rozmezí 0,6-4,0 bary

Průtok 2,3 litru za hodinu / 1 kapkovač

Spon 33 cm (na objednávku pak i 40cm a 50cm spon)

Vnější průměr 17mm, vnitřní průměr 13,6mm, tl. stěny 1,20mm

Hnědá barva - prakticky neviditelné v mulčovací vrstvě

Doporučujeme úchyty po 1-2 m (EUROHOOK)


Požadovaný stupeň filtrace 125 mikronů

Maximální délka při vodorovném terénu a vstupním tlaku 4,0 atm je 147m na jednu linku


KAPKOVACÍ POTRUBÍ DRIPLINE XF Odolné dvouvrstvé kapkovací potrubí s kompenzací tlaku a novou moderní koncepcí vestavěných kapkovačů. Nejflexibilnější potrubí na trhu se zvýšenou odolností. ■ Ideální pro bodovou závlahu půdopokryvných rostlin, hustou výsadbu, keře, živé ploty, stromy a další aplikace. ■ Velmi pružné potrubí umožňuje rychlou a snadnou instalaci. ■ Patentovaná konstrukce vestavěných kapkovačů s vysokou odolností proti nečistotám. ■ Pokročilá konstrukce kompenzačního prvku umožňuje delší linky potrubí oproti konkurenčním výrobkům. VLASTNOSTI • Snadná instalace - Unikátní vlastnosti materiálu potrubí poskytují výrazně vyšší pružnost a ohebnost, a tím i menší poloměry zakřivení při instalaci potrubí, což umožňuje zmenšit počet tvarovek i zajišťovacích bodců. Instalace je tak rychlejší a jednodušší. - Rozvinování cívky s potrubím je díky pružnému materiálu snazší a rychlejší. - K dispozici jsou různé spony kapkovačů, což umožňuje zvolit provedení podle potřeby konkrétní aplikace. - Spojování potrubí pomocí tvarovek Dripline XF i ostatních 17mm spojek. - Při instalaci pod úrovní zeminy se doporučuje použití zavzdušňovacích/ odvzdušňovacích ventilů. • Vysoká odolnost a životnost - Síla stěny 1,2mm. Maximální odolnost proti mechanickému poškození a deformacím. - Dvouvrstvá konstrukce potrubí (hnědá horní vrstva a černá vnitřní vrstva) poskytuje nadstandardní odolnost vůči mechanickým i chemickým vlivům, poškození ultrafialovým zářením a eliminuje tvorbu zelených řas uvnitř potrubí. • Spolehlivost - Konstrukce kapkovačů s kompenzací tlaku zajišťuje konzistentní průtok po celé délce potrubní linky a tedy vysokou rovnoměrnost výtokového množství bez ohledu na sklon terénu.

Rain Bird XFD 1m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí 1m

  • Výrobce: Rain Bird
  • Kód výrobku: Rain Bird XFD Free Choise
  • Dostupnost: Na skladě
  • 44,64 Kč s DPH


Tento výrobek má minimální množství 10


Podobné výrobky

Norma PC Dripline 100 m 17-2l/h-30 kapkovací potrubí

Norma PC Dripline 100 m 17-2l/h-30 kapkovací potrubí

2 046,00 Kč s DPH 2 325,00 Kč s DPH

Rain Bird XFF Coup 17mm spojka pro kapkovou závlahu
Rain Bird XFF 17mm koleno pro kapkovou závlahu
Rain Bird XFF Fitinstool nástroj pro XFF 17mm tvarovky
Rain Bird XFD 1m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí 100m

Tagy: Rain Bird XFD 1m 17-2l/h-33 kapkovací potrubí, Rain Bird XFD, 1m, 17, 2l/h, 33, kapkovací potrubí, kapkovací, potrubí, Rain Bird, cena, ceny